O firmie

#WEMAKEWATERCOOL

Jesteśmy wiodącym czeskim producentem pełnej gamy elektroniki sanitarnej, a naszym głównym celem jest zaspokojenie wysokich wymagań klientów w zakresie nowoczesnych urządzeń sanitarnych i ich wyposażenia w połączeniu z wysoką higieną i komfortową obsługą. Marka kojarzy się z wysokiej jakości produktami nowej generacji artykułów sanitarnych. Dzięki naszemu działowi rozwoju zapewniamy rozwój naszych produktów i staramy się szybko reagować na zmieniające się wymagania rynku i klientów.

Obecnie oferujemy szeroką gamę produktów, które są w pełni wykorzystywane w sektorze publicznym i prywatnym. Dostarczamy szeroką gamę urządzeń sanitarnych (automatyczne spłukiwanie pisuarów i toalet, automatyczne baterie umywalkowe i sterowanie prysznicami, umywalki i zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, pisuary ze stali nierdzewnej, rynny i toalety, koryta ze stali nierdzewnej, akcesoria ze stali nierdzewnej, monety, żetony i urządzenia RFID, produkty wytwarzane na życzenie klienta).

Przykładamy dużą wagę do nowych trendów, całkowicie unikalnych w dziedzinie technologii sanitarnych. Jest to na przykład radarowa spłuczka do pisuaru, która ma wyjątkową funkcję i „konstrukcję antywandalową”. Ponadto zasada „inteligentnego” czujnika automatycznego układu logicznego (ALS) jest stosowana we wszystkich produktach z czujnikiem podczerwieni. Obie metody są chronione świadectwem rejestracji wzoru użytkowego.

JAK ZACZĘLIŚMY?

Latem 1997 r., jako grupa pięciu kolegów z Tesli Lanškroun, postanowiliśmy spróbować i założyliśmy małą firmę zatrudniającą dziesięciu pracowników. Nazwa Sanela jako elektronika sanitarna była znana Nam, ale dla większości była nieznana. Zaczęliśmy w biurach w wynajętym mieszkaniu przy placu Lanškrouna i od produkcji w dawnej fabryce sody. Na początku 2003 r. kupiliśmy pustą działkę na drugim końcu Lanškrouna, gdzie rozpoczęliśmy budowę pierwszego budynku. Stabilny grunt otworzył nam możliwości rozwoju naszych działów rozwoju i sprzedaży, a produkcja zaczęła działać w warunkach dostosowanych do potrzeb produkcji elektrycznej. Równolegle uważaliśmy, że konieczne jest inwestowanie w nowe technologie, aby nadążyć za wiodącymi światowymi producentami. W 2007 roku postanowiliśmy przejść do drugiego projektu budowlanego głównie ze względu na zapotrzebowanie na nowe magazyny i wysyłkę, a po kolejnych siedmiu latach ponownie rozbudowaliśmy magazyny, a także przenieśliśmy dział rozwoju do nowoczesnych warunków.

Z biegiem lat poszerzyliśmy naszą ofertę, pozyskaliśmy więcej klientów i próbowaliśmy rozpocząć eksport do krajów sąsiednich. Decyzja, by nie sprzedawać bezpośrednio wszystkim zainteresowanym stronom, ale stosować się do systemu sprzedaży producenta - klienta hurtowego, okazała się rozsądna. Dzięki temu stopniowo staliśmy się wiarygodnymi partnerami już działających lub powstających hurtowni sanitarnych.

 

galeria-zdjec-firma

więcej informacji