O firmie

#WEMAKEWATERCOOL

Jesteśmy wiodącym czeskim producentem pełnej gamy elektroniki sanitarnej, a naszym głównym celem jest zaspokojenie wysokich wymagań klientów w zakresie nowoczesnych urządzeń sanitarnych i ich wyposażenia w połączeniu z wysoką higieną i komfortową obsługą. Marka kojarzy się z wysokiej jakości produktami nowej generacji artykułów sanitarnych. Dzięki naszemu działowi rozwoju zapewniamy rozwój naszych produktów i staramy się szybko reagować na zmieniające się wymagania rynku i klientów.

Obecnie oferujemy szeroką gamę produktów, które są w pełni wykorzystywane w sektorze publicznym i prywatnym. Dostarczamy szeroką gamę urządzeń sanitarnych (automatyczne spłukiwanie pisuarów i toalet, automatyczne baterie umywalkowe i sterowanie prysznicami, umywalki i zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, pisuary ze stali nierdzewnej, rynny i toalety, koryta ze stali nierdzewnej, akcesoria ze stali nierdzewnej, monety, żetony i urządzenia RFID, produkty wytwarzane na życzenie klienta).

Przykładamy dużą wagę do nowych trendów, całkowicie unikalnych w dziedzinie technologii sanitarnych. Jest to na przykład radarowa spłuczka do pisuaru, która ma wyjątkową funkcję i „konstrukcję antywandalową”. Ponadto zasada „inteligentnego” czujnika automatycznego układu logicznego (ALS) jest stosowana we wszystkich produktach z czujnikiem podczerwieni. Obie metody są chronione świadectwem rejestracji wzoru użytkowego.

JAK ZACZĘLIŚMY?

Latem 1997 r., jako grupa pięciu kolegów z Tesli Lanškroun, postanowiliśmy spróbować i założyliśmy małą firmę zatrudniającą dziesięciu pracowników. Nazwa Sanela jako elektronika sanitarna była znana Nam, ale dla większości była nieznana. Zaczęliśmy w biurach w wynajętym mieszkaniu przy placu Lanškrouna i od produkcji w dawnej fabryce sody. Na początku 2003 r. kupiliśmy pustą działkę na drugim końcu Lanškrouna, gdzie rozpoczęliśmy budowę pierwszego budynku. Stabilny grunt otworzył nam możliwości rozwoju naszych działów rozwoju i sprzedaży, a produkcja zaczęła działać w warunkach dostosowanych do potrzeb produkcji elektrycznej. Równolegle uważaliśmy, że konieczne jest inwestowanie w nowe technologie, aby nadążyć za wiodącymi światowymi producentami. W 2007 roku postanowiliśmy przejść do drugiego projektu budowlanego głównie ze względu na zapotrzebowanie na nowe magazyny i wysyłkę, a po kolejnych siedmiu latach ponownie rozbudowaliśmy magazyny, a także przenieśliśmy dział rozwoju do nowoczesnych warunków.

Z biegiem lat poszerzyliśmy naszą ofertę, pozyskaliśmy więcej klientów i próbowaliśmy rozpocząć eksport do krajów sąsiednich. Decyzja, by nie sprzedawać bezpośrednio wszystkim zainteresowanym stronom, ale stosować się do systemu sprzedaży producenta - klienta hurtowego, okazała się rozsądna. Dzięki temu stopniowo staliśmy się wiarygodnymi partnerami już działających lub powstających hurtowni sanitarnych.

 

galeria-zdjec-firma

Idź do galerii
We use cookies on our website. Cookies are files that are used to measure the functionality of the website, to adapt the content of the website,  it helps us to make your stay on our websites satisfactory.  By using the website, you agree to this. I agree. More information >