Nowości

INTELIGENTNY SYSTEM INŻYNIERII SANITARNEJ - SANELA SMART SANITARY

Opracowujemy nowy system zdalnego sterowania, który umożliwia zarządzanie poszczególnymi urządzeniami podłączonymi do systemu, oszczędzając w ten sposób koszty ogólnego utrzymania. Wyświetlane informacje pozwalają na optymalizację zużycia energii elektrycznej i wody, zmianę czasów i interwałów higienicznego płukania, dzięki centralnym dozownikom mydła wysyłanie serwisu do uzupełnienia tylko tam, gdzie jest to potrzebne. Nie jest wymagana osobista inspekcja poszczególnych toalet, wszystko jest dostępne zdalnie, teraz i tutaj, z dowolnego miejsca.

więcej informacji

CZARNE AUTOMATYCZNE BATERIE UMYWALKOWE

Czarne automatyczne baterie umywalkowe to kolejna nowość, która uzupełnia istniejącą gamę akcesoriów łazienkowych ze stali nierdzewnej. Czerń nie tylko wygląda stylowo i elegancko, ale jest również praktyczna w konserwacji. Dzięki czujnikowi, który jest częścią baterii, nie ma niepotrzebnego marnowania wody. Gdy tylko czujnik wykryje obecność dłoni, woda uruchamia się i po umyciu natychmiast się wyłącza. Uzupełnieniem baterii jest ekonomiczny perlator.

więcej informacji

CZARNE AKCESORIA ZE STALI NIERDZEWNEJ

Króluje czerń! I właśnie dlatego coraz więcej produktów Sanela jest dostępnych w tym nowym i stylowym wydaniu. Teraz możesz kupić i upiększyć swój projekt za pomocą czarnego kosza SLZN 23V, dozownika papieru toaletowego SLZN 37V oraz dozownika ręczników papierowych SLZN 20V. Całość wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

więcej informacji

AUTOMATYCZNA BATERIE UMYWALKOWA SLU 08L, SLU 08LN

Udoskonaliliśmy konstrukcję baterii umywalkowych SLU 08L, SLU 08LN. Nowy projekt zachowuje pełną funkcjonalność poprzedniej serii i jako nowość oferuje w pełni obrotową wylewkę. Wypróbuj jeden z najlepiej sprzedających się modeli baterii Sanela.

więcej informacji
Na naszej stronie używamy plików cookie. Pliki cookies to pliki, które służą do pomiaru funkcjonalności serwisu, dostosowania zawartości serwisu, abyś był zadowolony z naszego serwisu. Korzystając ze strony, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. >