Inspiracja i tendencje

(R) Ewolucja kolorów! Biały, szary i czarny. Po prostu idzie w parze.

Mamy nadzieję, że seria nowych zdjęć projektowych przypadnie Ci do gustu. Bardzo podoba nam się nowoczesne połączenie czerni, szarości i bieli. Zdecydowanie taka łazienka nie jest szarą myszką między łazienkami, a wręcz przeciwnie, pozwoli stworzyć luksusowy spektakl dla oczu przy pomocy innych, różnokolorowych akcesoriów. Wszystko można połączyć z tymi trzema kolorami.

więcej informacji

Higiena gry

Teraz bardziej niż kiedykolwiek zdajemy sobie sprawę ze znaczenia higieny rąk. A czego nauczysz się w młodości… Dobrze jest dbać o higienę rąk u naszych małych dzieci w wieku przedszkolnym. Urządzenia bezdotykowe pomogą w tym wszystkim, wprowadzając dzieci w świat czystości i zdrowia w zabawny sposób.

więcej informacji

Ekstravagance pełna emocji

Nasza automatyczna bateria SLU 83 zdecydowanie należy do produktów o unikalnym designie. Może nie miłość od pierwszego wejrzenia. Jeśli jednak ulegniesz, na pewno to potrwa długo. Jej kształty są wyjątkowe i eleganckie. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego do swojego wnętrza, ten produkt jest odpowiedni.

więcej informacji

Co to jest ukryte lustro?

Jako dzieci zawsze chcieliśmy wiedzieć, co kryje się za lustrem, czy istnieje sekretne królestwo Alicji? Teraz wiemy! Za lustrem znajdują się dozowniki mydła Sanela, baterie, suszarki do rąk lub dozowniki ręczników papierowych. Dołącz do nas w magicznym świecie Saneli.

więcej informacji

Black line nie jest czarna jak czarna

Kolory są modne! Prawdopodobnie najbardziej poszukiwany jest czarny. Można go elegancko połączyć z wieloma innymi kolorami i akcesoriami we wnętrzu. Nasza metalowa czerń zadziwi cię od pierwszego wejrzenia. Przedstawiamy nowy kran „Black Line”, spłukiwanie pisuarów i sterowanie prysznicowe.

więcej informacji

Rozwiązanie projektowe na ścianie jest cool.

Ścienne baterie bezdotykowe ze stali nierdzewnej i dozowniki mydła należą do najpopularniejszych rozwiązań w toaletach publicznych, głównie ze względu na szeroką gamę wielu umywalek wykonanych z różnych materiałów mineralnych. Razem tworzą wspaniały projekt z nutką futuryzmu.

więcej informacji

BEZKONTAKTOWY DOZOWNIK DO DEZYNFEKCJI

Higiena osobista, a zwłaszcza dezynfekcja rąk, stała się ostatnio integralną częścią naszego życia. W celu prawidłowej i skutecznej dezynfekcji rąk ważne jest, aby wybrać nie tylko prawidłową dezynfekcję, ale także jej dozownik. Sanela jako jeden z nielicznych oferuje pełną gamę dozowników do dezynfekcji.

więcej informacji

Czyste ręce, czysty umysł - to zmysł!

Nasi projektanci przygotowali dla Ciebie kolekcję luksusowych bezdotykowych baterii. Nie są to już tylko funkcjonalne akcesoria, ale stają się również elementem, który znacząco wpływa na ogólny projekt wnętrz publicznych i prywatnych. Nowa kolekcja jest nie tylko piękna, ale także spełnia wysokie wymagania w zakresie higieny. Czysty design, czyste dłonie i czysty umysł mają sens!

więcej informacji

Slim beauty do umywalek nablatowych

Ze względu na duże zapotrzebowanie na designerskie armatury sanitarne, dziś oferta umywalek nablatowych jest bardzo szeroka. Znalezienie odpowiedniej baterii, która spełnia surowe wymagania higieniczne i operacyjne dla takiej umywalki, aby można ją było stosować w toaletach publicznych, jest znacznie trudniejsze. Zrobiliśmy to w bardzo przyzwoitym stylu. Automatyczna bateria SLU 60 jest idealna do Twojej pięknej restauracji, biura lub domu.

więcej informacji
Na naszej stronie używamy plików cookie. Pliki cookies to pliki, które służą do pomiaru funkcjonalności serwisu, dostosowania zawartości serwisu, abyś był zadowolony z naszego serwisu. Korzystając ze strony, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. >