Nowe tendencje

Higiena gry

Teraz bardziej niż kiedykolwiek zdajemy sobie sprawę ze znaczenia higieny rąk. A czego nauczysz się w młodości… Dobrze jest dbać o higienę rąk u naszych małych dzieci w wieku przedszkolnym. Urządzenia bezdotykowe pomogą w tym wszystkim, wprowadzając dzieci w świat czystości i zdrowia w zabawny sposób.

Idź do galerii

Co to jest ukryte lustro?

Jako dzieci zawsze chcieliśmy wiedzieć, co kryje się za lustrem, czy istnieje sekretne królestwo Alicji? Teraz wiemy! Za lustrem znajdują się dozowniki mydła Sanela, baterie, suszarki do rąk lub dozowniki ręczników papierowych. Dołącz do nas w magicznym świecie Saneli.

Idź do galerii

BEZKONTAKTOWY DOZOWNIK DO DEZYNFEKCJI

Higiena osobista, a zwłaszcza dezynfekcja rąk, stała się ostatnio integralną częścią naszego życia. W celu prawidłowej i skutecznej dezynfekcji rąk ważne jest, aby wybrać nie tylko prawidłową dezynfekcję, ale także jej dozownik. Sanela jako jeden z nielicznych oferuje pełną gamę dozowników do dezynfekcji.

Idź do galerii

Slim beauty do umywalek nablatowych

Ze względu na duże zapotrzebowanie na designerskie armatury sanitarne, dziś oferta umywalek nablatowych jest bardzo szeroka. Znalezienie odpowiedniej baterii, która spełnia surowe wymagania higieniczne i operacyjne dla takiej umywalki, aby można ją było stosować w toaletach publicznych, jest znacznie trudniejsze. Zrobiliśmy to w bardzo przyzwoitym stylu. Automatyczna bateria SLU 60 jest idealna do Twojej pięknej restauracji, biura lub domu.

Idź do galerii
Na naszej stronie używamy plików cookie. Pliki cookies to pliki, które służą do pomiaru funkcjonalności serwisu, dostosowania zawartości serwisu, abyś był zadowolony z naszego serwisu. Korzystając ze strony, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. >