Inspiracja

Ekstravagance pełna emocji

Nasza automatyczna bateria SLU 83 zdecydowanie należy do produktów o unikalnym designie. Może nie miłość od pierwszego wejrzenia. Jeśli jednak ulegniesz, na pewno to potrwa długo. Jej kształty są wyjątkowe i eleganckie. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego do swojego wnętrza, ten produkt jest odpowiedni.

Idź do galerii

Black line nie jest czarna jak czarna

Kolory są modne! Prawdopodobnie najbardziej poszukiwany jest czarny. Można go elegancko połączyć z wieloma innymi kolorami i akcesoriami we wnętrzu. Nasza metalowa czerń zadziwi cię od pierwszego wejrzenia. Przedstawiamy nowy kran „Black Line”, spłukiwanie pisuarów i sterowanie prysznicowe.

Idź do galerii

Rozwiązanie projektowe na ścianie jest cool.

Ścienne baterie bezdotykowe ze stali nierdzewnej i dozowniki mydła należą do najpopularniejszych rozwiązań w toaletach publicznych, głównie ze względu na szeroką gamę wielu umywalek wykonanych z różnych materiałów mineralnych. Razem tworzą wspaniały projekt z nutką futuryzmu.

Idź do galerii

Czyste ręce, czysty umysł - to zmysł!

Nasi projektanci przygotowali dla Ciebie kolekcję luksusowych bezdotykowych baterii. Nie są to już tylko funkcjonalne akcesoria, ale stają się również elementem, który znacząco wpływa na ogólny projekt wnętrz publicznych i prywatnych. Nowa kolekcja jest nie tylko piękna, ale także spełnia wysokie wymagania w zakresie higieny. Czysty design, czyste dłonie i czysty umysł mają sens!

Idź do galerii